Bakire deyince dayanamayıp dayadım yarrağı

Merhabalar arkadaşlar, İsmim Murat size Bursa’dan yazıyorum. Bakire seks hikayemi okurken çok mutlu olacağınızı çok zevk alacağınızı düşünüyorum. İşin aslu şu bakire desem değil, bakire desem değil.. neyise kendimi anlatayım biraz 22 yaşındayım Üniversite öğrencisiyim fiziğim ve görsel güzelliğim sayesinde okulun kızları arasında baya popüler birisiyim bir çok zaman kız arkadaş topluluklarıyla beraber oturur kalkar kendi çapımızda ev partileri düzenlerdik.. bir tane kız arkadaşım vardı ve ben onu hep bakire bilip götünden güzelce sikerdim..
Birgün ev arkadaşlarımı evden kovdum çünkü kız arkadaşım eve gelecekti ve kafaya koymuştum onu amcığından güzelce sikecektim.. ama kız arkadaşım gene arkamdan beni siker düşüncesiyle gelecekti ve ben onu amcığınan sikecektim çünkü bugün ben sikmesem ayrıldığımda birisi bunu muhakkak amcığından sikecekti neden ben sikmemeyeyim? neyise kız arkadaşım eve geldi biraz oturduktan sonra rahat durmamaya başladım bir ara mutfağa gitti orda birşeyler atıştırırken arkasına geçtim belinden kavrayıp kucağıma çektim. Ellerim her yerinde gezeliyordu göğüslerinden tut bacak arasından tut her yerini okşuyordum, ve yavaşça eğilerek sessiz bir şekilde bugün seni sikeceğim ve seni sikmek için sabırsızlanıyorum dedim, oda hemen kalktı ve odana geçelim dedi, odaya giderken ben bunu kavradım kollarımda götürüyorum odamıza ve odamıza geçtik olduğu gibi yatağımıza geçtik üstümüzü dahi çıkartmadık, uzandık öyle boylu boyuna…
Sonra o altımda ben onun üstünde olacak şekilde yatağımızda öpüşürken ellerimi boynundan kavrayıp hafifce okşayarak dudaklarını yavaş yavaş yalamaya başladım. Kız arkadaşım bundan çok etkilenmişti. Elini eşofmanımdan içeri sokup yarağımı kavradı hadi artık sikişelim dedi.. bende yatağımızdan çıkmadan hafifçe eğilerek yarağımı çıkartıp kız arkadaşımın avucuna verdim. Yarağımı öyle bir tutuyorduki o bile farklıydı çok hoşuma gitmişti. Bana bakireyim diyen kız arkadaşım bu derece vermeyi istemesi beni bu sefer ciddi anlamda şüpheye düşürdü.. Ve ona seni amından sikmek istiyorum dedim. İnanamadı hayır gene götümden sik dedi amımdan vermem dedi, ben genede artık içimden bir ses bakire olmadığını söylüyordu sanki bana neyise herşeyi yapıp ettim ama bir türlü ikna edemedim bir süre seviştikten sonra götünü sikmek için domalttım niyetim amcığını sikmek tabikide ama ikna edememiştim ilk etapta yarağımı elime alıp kız arkadaşımın götünün deliğine sürtüyordum yarağımı ve alttan amcığına sürtüyordum o ara irkiliyodu kız arkadaşım.. ben ise amcığını sikmeye kafama koyduğumdan birden belinden kavradım sertçe tuttum yarağımı bastırdım amına, birden bire kaygan olan amcığına girmişti yarağım..
O ara benden kaçmaya çalışıyordu ama çok dikkate almadım o davranışı ben amını sikmeye devam ettim. Yatağa yüzünün üstüne yatırdım herhangi bir kanaması var kontrol ettim. İlk etapta öyle birşey yoktu ve gene altımdan kaçmaya çalıştı ama bırakmıyordum.. Oda artık kendini bana bırakmıştı oda güzelce zevk aldığını hissettiriyordu. Artık oda tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bileceksin sözüne uygun olarak iyiden iyiye bırakmıştı kendisini bana.. Artık inlemeye başladı kız arkadaşımın içine girip çıktıkca o benden daha çok istemeye başladı.. Artık amcığı iyice sulanmıştı yarağım bayram ediyordu.
Yaklaşık 10 dakika amcığını delik deşik ettim bana amdan olmaz diyen kız arkadaşımın amcığını foloş ettim..

Ve bir süre böyle devam ettik, hala kız arkadaşım ve 3 yıldır düzenli olarak sikiyorum iyiki o gün sikmişim amından..

Bir cevap yazın