Kızın kızlığını okulun bahçesinde aldım

Herkese selam. Lise son sınıfta okuyan 18 yaşına bir öğrenciyim. Bu hikayem bizim okulun bahçesinde yaşandı. Sezin isminde bir sınıf arkadaşım var. Kız gerçekten manken gibi çok güzel ve çok seksi bir kız. Bütün okulun erkekleri bu kızın peşinde dolaşır. Bunun nedeni ise kızın okulda çok kısa ve dar giyinmesidir. Bu şekilde dikkat çekmeyi seviyor ve bütün okul da ona kaşar gözüyle bakıyor. Sezin sürekli diğer kızlara göre daha kısa etekler ve daha dar gömlekler giyerdi. Bu yüzden de çok seksi görünür hepimizin aklını başından alırdı. Sarışın olması ve uzun boylu olması da ona ayrı bir hava katıyordu. Bütün okulun erkekleri olduğu gibi ben de onun peşinden koşuyordum. Ama kız ne bana ne de diğer arkadaşlara hiçbir şekilde yüz vermiyordu. Artık yapacak bir şey yoktu gerekirse zorla benim olacaktı ama olacaktı kafama koymuştum kızın hiçbir şekilde kurtuluşu yoktu.

Bir gün onu okulda takip ettim. Kız sigara içen bir kızdı ve bizim okulun arka bahçesinde tadilat vardı. Sigara içmek için oraya girdi ve orada tadilat için açılan bir çukurun içine oturdu. Hemen harekete geçtim ve yanına giderek oturdum. Sonra da sigara yakmak için ondan çakmağını istedim. Hem sigara içiyor hem de sohbet ediyorduk. Ona bu kadar ilk kez yaklaşmıştım ve bu da beni çok heyecanlandırmıştı. Biraz sohbet ederek vücuduna baktım ve sigarası bitti. Artık gidecekti ayağa kalktı ve ben de önüne ayağımı koydum. Tabi kız ayağıma takılarak yere düştü. Okuldan burası kesinlikle görünmüyordu bağırsa da kimse duymazdı aradığım ortamı tam olarak bulmuştum. Hemen kızın üzerine çıktım. Kız korkmaya başlamıştı bir yandan da şaşkın şaşkın balkıyordu. Kızı hafif toparlayarak sikimi dışarıya çıkardım

Tabi ne olacağını anladı ve hayır demeye başladı. Ben sikimi ağzına doğru yaklaştırdıkça kaçmaya çalışıyordu ama ben ona mecbursun sikmeden bırakmam seni dedim. O da el mahkum sikimi ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı. Zorla sakso çektirmeye başladım ve kurtulmaya çalışıyordu. Ben zorlayınca sanırım kurtulurum diye sikimi ısırıverdi. Bu beni daha da sinirlendirdi ve tokadı yapıştırdım. Artık ok yaydan çıkmıştı birkaç tokat daha attım. Zaten sikmeden bırakırsam başımı belaya sokardı ama sikerken zevk alırsa yeniden siktirirdi bundan emindim. Artık yapacağı bir şey kalmamıştı hemen eteğini yukarıya sıyırdım ve çorabını indirdim. Daha sonra da ortaya çıkan amını yalamaya başladım. Bir yandan da sen misin yarağımı ısıran diyerek amına ısırıklar atıyordum. Sonra da birden amının içine kökleyiverdim. Kızlığı bozuldu ve ağlamaya başladı ben de ağlama biraz sonra çok zevk alacaksın diyerek sikmeye devam ettim.

Yavaş yavaş amının içerisinde gidip gelirken o da artık kendini teslim etmeye başlamıştı. Sikim içinde iyice büyüyor ve dar amını acıtıyordu ama bir yandan da amını doldurduğu için ona zevk veriyordu. Çırpınmayı bırakmıştı ve ben belinden tutarak onu sikiyordum. Artık inlemeye başlamıştı arada gidip gelirken kalçalarına tokatlar atmayı da ihmal etmiyordum. Ben bir posta boşalmıştım ama onun da boşalmasını ve bu sikişi unutamamasını istiyordum. O yüzden bir posta daha siktim. En sonunda inleyerek o da boşaldı. Sonra da giyinip gitti. O gün derse girmedik ben onu evine götürdüm benimle hiç konuşmadı ama akşam olduğunda aradı ve yarın bize gel dedi. Ertesi gün hafta sonu olduğu için okul yoktu ve ben de dediği saatte gittim. Kız azmıştı o sikişten sonra kapıda beni gecelikle karşıladı. O gün onu kendi yatağında da siktim.

Bir cevap yazın