Sikişe alkolü de kattık süper oldu

Selam seks hikayesi okuyucuları. Benim Seval adında bir kuzenim var ve onunla yaşadığım seks hikayemi size de anlatmak istiyorum. Başka bir ilde yaşayan kuzenim üniversiteyi kazanınca bana geldi ve bizde kalmaya başladı. İlk başlarda her şey gayet iyiydi ama zaman geçtikçe aynı evde yaşamak ikimiz için de zor olmaya başlamıştı. Çünkü çok seksi bir kızdı ve onu istemeye başlamıştım. Bir de üzerine nişanlanınca ben bu duruma tahammül edemez hale gelmiştim. Nişanlısı ile her görüştüğünde arabada işi bitiyorlardı buna emin olduğumdan ağzından laf almak için bunu biraz içirmeye karar vermiştim. Ama o anlatınca işler rayından çıktı ve onu sikmek istemeye başladım. Zaten amacıma da ulaştım. Neyse o akşam ona bir masa kurmasını söyledim ve oturup birlikte içmeye başladık. O gün mini bir etek giymiş ve karşımda bana bacaklarını sergiliyordu bu da benim daha fazla azmama neden oluyordu. Sağ bacağını Yana doğru açarken dizine doğru kırmıştı. Bu da amının ortaya çıkmasına neden olmuştu.

Bacakları karşımda harika görünüyordu. İçiyor ve yavaş yavaş kendinden geçiyordu. Zaten daha dışarıdan yeni gelmişti ve gelmeden önce de muhtemelen nişanlısı ile yine arabada sikişmişlerdi. Baktım bu kendinden geçmeye başladı ben de hemen yanına yaklaştım. Elimi uzattıp amını yoklarken onu inletmeye başlamıştım bile. Ortadan ikiye bölünen yeri hafif hafif okşuyordum. uzun bir süre bu şekilde amını okşadım ve vajinasının dudaklarını parmaklarımla gerdim. O ise sadece ahhhhh ohhhh ımmm diye inliyordu. Bu bana daha da cesaret verdi ve onun harika amına doğru eğildim. Bir eşlimle onun amını okşuyordum bir elimle de kendi yarağımı okşuyordum. Arka deliği merak ederek kalçalarına yöneldim. Daha sonra da kalçalarını iki yana açarak arka deliğini gördüm ama o an şok oldum. O kadar çok büyümüştü ki arka deliği sanırım nişanlısı bunu sürekli götten sikiyordu.

Daha yeni sikiştikleri için de delik hala açıktı. Ben bu durumdan fazlası ile heyecanlandım. Daha fazla durmam mümkün değildi hemen harekete geçmem gerekiyordu. Ben dayanamadım ve kasılmaya başladım. Sonrasında da müthiş bir zevk alarak boşaldım. Sonra da onu hemen odasına götürdüm ve yüz üstü yatırdım. Kendimi toparlayıp ikinci kez kalçalarını gerdim. Yarrağım hala kalkıktı ve onu sikecektim. Hemen göt deliğine tükürdüm. Parmağımla tükrüğü yedirdikten sonra parmağımı deliğe bastırdım. Artık parmağım kaygan hale geldiği için göt deliği de çok açık olduğu için rahat hareket etmeye başlamıştım. Yavaş yavaş ileri geri hareket ettirmeye başladım. Parmağım götünün sıcaklığı ile neredeyse alev alacaktı. Sonra parmak sayısını arttırmaya başladım. Sarhoş olan kuzenim sadece inliyor ve baygın gibi yatıyordu.

Bu fırsatı kaçırmamalı artık bu kızı sikmeliydim. Hemen kararımı verdim ve kazık gibi olan sikimi çıkardım. Sonra da onun bacaklarını iki yana ayırdım. Biraz onu domalma pozisyonuna getirip belinin altına bir yastık yerleştirdim. Kendimde bacaklarının arasında yerimi aldım. Bol tükürükle yeniden göt deliğini ıslattıktan sonra yarağımı da kayganlaştırdım. Ağırlık vermemek kollarımı yatağa koydum ve yarağımın kafasını sokmaya başladım. Kafası girdiğinde heyecandan titriyordum. daha sonra biraz daha yüklendim ve yarağımın tamamı yerine yerleştirdim. O an göt deliği yarağımı tamamen sarmıştı. Ben de biraz bekledikten sonra git gel yapmaya başladım. İlk kez birini götten sikiyordum. Daha önce hiç yaşamadığım muhteşem bir zevk alıyordum. Onun göt deliğini sikerken ben kendimden geçmiştim. Uzun süre onu sikmeye devam ettim. Çünkü ilk boşalmamın ardından ikinci defa boşalmam gecikiyordu. En sonunda hızlandım ve göt deliğine patladım.

Bir cevap yazın