Türbanlı kayınvalidem çak deyince geçirdim yarrağı

Merhaba seks hikayesi okurları size biraz abes gelicek belki ama ben karımın annesine ilk gördüğüm günden beri hayranım. Kendisi türbanlı ve resmen taş gibi bir kadındır. Aslında kayınvalidemin bana olan ilgisinin de farkındayım. Çünkü ilk tanıştığım günden beri bu güne kadar beni kızından kıskanıyor. Her zaman bir ön plana çıkma çabası içerisine giriyor ve sürekli dikkatimi çekmeye çalışıyordu. Kadın sanki bana damadı gibi değil de aşık olduğu biri gibi davranıyordu. Ben de onu çok istiyordum ama bir türlü onunla baş başa kalma fırsatım olmuyordu. Bir de karımdan çok çekiniyordum. Duyarsa kesin beni öldürürdü. O yüzden mümkün olduğunca kendimi ondan uzak tutmaya çalışıyordum. Daha evlenmeden önce kayınvalidemin bu davranışları vardı ama gerekli ortam bir türlü denk gelmemişti. Neyse sonunda kayınvalidem o fırsatı eline geçirdi ve tabii ki anında değerlendirdi. Hemen hikayeme geçiyorum.

Kayınvalidem hakkında bir şey daha söylemek istiyorum. Genelde internette dolaşan olgun kadın pornolarında rol alan hatunlardan inanın çoğu kaynanamın eline su bile dökemez. Bunu onu siktikten sonra anladım. Onu ilk siktiğimde ayakta domaltarak bunu yaptım ve o kadar heyecanlıydı ki size o anları anlatmak istedim. Kayınvalidem o gece bizi kendi evine davet etmişti. Biz de karımla birlikte ona gittik ve yatıya kalmamız için ısrar etmeye başladı. Hafta sonu olduğu için ertesi gün izinliydik ve kabul ettik. Bizi gördüğünde çok sevindi ve nedense kızından önce benim boynuma sarıldı. Sonra bir ara karım bizden önce içeriye geçti ve daha ben ne olduğunu anlamadan dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Bu bizim ilk dudaktan öpüşmemiz değildi tabi ama genelde öpüşmelerimiz saniyelik olurdu.

Neyse o gün içeriye geçtik yemek falan hazırdı zaten ve yemeğe oturduk. Kayınvalidem yemek sırasında sürekli olarak beni tahrik etmeye çalışıyor karıma çaktırmadan masanın altında bacağımı okşuyordu. Neyse sohbet muhabbet derken yatma saatimiz de geldi. Kayınvalidem bizim yatağımızı kendi odasının hemen karşısına hazırlamıştı. Ben o gece erken yatmak istemedim ama eşimin çok uykusu gelmişti gidip hemen yattı. Ben de salonda oturup maç izlemeye başladım. Karımla beraber kayınvalidem de odaya gitmişti. Aradan bir saat geçti karım artık derin uykuya dalmıştı ki kayınvalidem yanıma geldi. Sonra da beni mutfağa çağırdı. Mutfak eşimin yattığı odaya en uzak olan yerdi niyetini anlamıştım. Kayınvalidemin peşinden giderek mutfağa kadar takip ettim. Daha kapıdan içeriye girer girmez hemen dudaklarıma yapıştı azgın kayıvalidem. O kadar içten ve şevkle öpüyordu ki anlatamam.

Ben de hem onun azgınlığı hem de karımın içeride uyumasının verdiği heyecanla anında sertleşmiştim. Dudaklarını emerken ve dudaklarımı emdirirken kalçalarına elimi atıyordum bir elimle de memelerini avuçlamaya başlamıştım. Vücudu o kadar diri ve sertti ki karımın vücudundan farkı yoktu. Bir süre ön sevişmenin ardından hadi acele et diyerek geceliğini yukarıya sıyırdı. Altında külot falan yoktu. Hemen yarağımı çıkardım ve arkadan domalmış halde duran kayınvalidemin amına sürtmeye başladım. Sonra da birden kayınvalidemin amına kökleyiverdim. Derinden bir inledi ama karım duymasın diye bağıramıyordu. Deli gibi amının içinde gidip gelmeye başlamıştım. Resmen zevkten ikimizin de bacakları titriyordu. Kayınvalidem çığlık atamasa da her halinden zevk aldığı belli oluyordu. 10 dakika kadar sikiştik ve ikimiz birden deli gibi boşaldık. O gece de kayınvalidem ile sikişmelerimiz başlamış oldu. O gün bu gün sikişmeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın