Asansörde değdirince evinde sikiştik

Alt komşumuz trafik kazasında eşini kaybettiği için yanlız yaşıyordu asansör e bindim alt katta durdu buda bindi mini etek transparan gömlek içinde askılı badi vardı bacaklarına baktıkca aletim kalktı ama inerken hafif dokundurdum göz göze geldik baktı güldü ben kızacak sanarken ertesi günlerde gene asansöre bindim oda geldiğini görünce beklettim bindi gene mini etekle başına vurmuş belli bindik gülümsedi sonra elini aletime attı direk şaşırdım sıkıyordu avuclarının arasında

Şaşırdım, bir anda yapıştı dudağıma. Katına geldiğimiz de gel benle dedi. Eve çıkmam lazım 20 dakika sonra gelirim dedim, tamam dedi. Çıktım eve, 20 dakika sonra aşağıya inip kapıyı çaldım, kapıyı açmasıyla ağzım açık kaldı. Üzerinde hiç birşey yoktu. Kolumdan tutup beni duvara yaslayıp soymaya başladı ne varsa çıkardı. Eğilip sikimi ağzına alıp yalamaya başladı. Acayip tahrik olmuştum, boşaldım ağzına. Yalamaya devam etti, deli gibi emiyordu kafasını. Kazık gibi oldu yine, elinde tutup yatak odasına geçtik.

Yatağa uzandı bacaklarını açıp amını yalamaya başladım. Kıvranıyordu altımda, inleyerek kafamı bastırıyordu amına. İyice sulanmıştı hadi sok sok diye inlemeye başladı. Sikimi amına sürtmeye başladım kıvranıyordu sok sok diyerek. Kafasını soktum, kendini bana doğru itiyordu hepsi girsin diye. Bir anda hepsini kökledim içine ohhhh ohhh diye inledi, harikasın diyordu. Hızlanmaya başladım pompalıyordum, kıvranıyordu altımda. Deli gibi titreyerek boşaldı, ben hala devam ediyordum. Amı öyle sulanmıştı ki soktukça şap şap diye ses çıkıyordu. Çıkarıp amından boşaldım göbeğine yığılıp kaldık yatağa. Biraz dinledik, bu yine başladı sikimi yalamaya doymamıştı.

Yalaya yalaya kazık gibi yapıp bacaklarını açıp oturdu kucağıma. Sikimi amına sokup zıplamaya başladı üzerimde, bende alttan pompalıyordum. Deli gibi inleme sesi yankılanıyordu odada. 10 dakika devam etti boşalacağım dedim, üzerimden kalktı beraber boşaldık. Dinlendik biraz. Konuştuk, ismi Pervin’miş. 34 yaşında 3 yıl olmuş eşi öleli. Kalkıp üzerimi giyinip çıkacaktım bırakmam dedi elimden tutup banyoya getirdi. Yalayarak okşayarak yine kaldırdı 3 yılın özlemi herhalde. Arkasını dönderip amına dayadım, soktum amına. oh oh hızlı hızlı diye inliyordu. Daha da hızlandım, suyun altında şap şap diye ses çıkıyordu. Olan gücümle sokuyordum amına. Harikasın, artık benimsin diye inliyordu.

Bir cevap yazın