Dul hatuna terasta yerleştirdim

Selam arkadaşlar ben 22 yaslarında sıradan bir erkeğim hiç seks hayatım olmamıştı. Neyse fazla lafı uzatmıyım başımdan geçen en güsel olayı sizlerle paylaşıyımm.saat 2 ye doğru ev sahibi halı yıkamaya yardım için bizim zile bastıbizde de kimse olmadığından bana yardım edebilirmisin diye sordu.Bende tamam dedim çünkü ev sahibi ile aramız çok iyi idi.Sohbet falan ediyoprduk ara sıra.Yukarı çıktık ev sahibi ile bende beyaz dar gömlek vücut hatlarımı ortaya çıkaracak altımda ise açık mavi kot pantolan vardı.
Ev sahibi ise yukarı çıkdığımda üstünü değiştirmişti üzerinde beyaz bol bir tişört vardıaltında ise şort vardı. Neyse teras kata çıktık ev sahibi ile başladık halıyı yıkamaya ben su tutuyordum o fırcalıyordu.ılk başlarda hiç bir anormellik yoktu ama ev sahibi aysel hanım halıyı fırcalarken her tarafı sırılsıklam olmus ve tüm vücudu gözüküyordu. İçinede sıcak diye sütyen giymemiş. Benim ufaklık dikildi fırlatılmaya hazır füze gibi bekliyordu.aysel hanımfırcalarken memeler bir o yana bir bu yana sallanırken benim gözler bir o yana bi bu yana gidiyordu.
Aysel hanım bi ara aya bi kalkınca kalcası benim sahap füzesine çarptı ve bir sey olmamış gibi benim sahap füzesine çarptırıyordu kalçasını yani önümden ayrılmadı.beim füze rahat durmadığı için hissediyordu kalcasında aysel hanım bi ara bakdı yüzüme senin oğlan rahat durmuyor galiba dedim. Oda dedi böle bir kadına bu söz beni cesaretlendirdi ve ve önümde duran aysel hanıma başladım yalamaya oda hadi aslanım hadi koçum diye cesaret veriyordu bana.
Hızlıcana benm üstümdekileri çıkardı ve ıslak halının üstüde sevi,şmeye başladık.o iri kalcalarına dokundukca bnmkisi kazık gibi oluyorduu tertemiz olan o kutusnu yalamaya başladım o kadar bir zevk veriyordu ki anlatamam. Yaladığın yeter gir artık bana seni istiyorum demesi ile benim güdümlü füzem fırlatıldı ve rotasını buldu öle bi köpek gigi sikişiyorduk ki halının üstünde cırıl cıplak ikimizde onun içine boşaldığımda ilk baş kormustum sonra dediki istediğin gibi davran dedi ben onu ayarlarım dedi sonra biz kaldığımız yerden devam ettik.
Günün finalinde üstümüzü giydikden sonra ayakda öpüştük ve ben aşağıya evime geldim o gün seks hayatımın başlangıcı idi. Ev sahibi ile her hafta sevişiyorduk ve arkadaşlarınada sölemiş arkadaşlarıda telefon ettmeye başladı yani sizin anlıcanız 30 ile 45 yaşları bayanların vazgeçilmezi oldum bölgemde..

Bir cevap yazın