Dul kadına yarrağı basınca keyfim yerine geldi

Merhaba ben Ayten, 41 yaşındayım ve kocamı uzun süre önce kaybettim. Kocam hayata gözlerini yumduğunda ben 24 yaşındaydım. Bir oğlum vardı ve hiç de evlenmeyi düşünmedim. Evet, bir kadın olarak ihtiyaçlarım vardı ama hep görmezlikten geldim.
Şimdi 17 yaşında olan oğlumla mutlu bir hayatım vardı ama zamanla eve getirdi arkadaşlarından birisi o kadar tatlıydı ki. İsmi Akın daha 16 yaşında bir çocuk, akını kendi evladım gibi seviyorum. Zaten bundan dolayı beni ailesine anlatmış, arkadaş bile olduk annesiyle, bazen bizde kalır, bazen de oğlum onlarda zaman böyle akıp giderken bir gün Akın geldi ben de evde oğlumun olmadığını ama bekle hemen geleceğini söyledim.
Aslında oğlum maça gitmişti, en az 1 saate gelirdi ama Akınla zaman geçirmek hoşuma gittiği için yalan söyledim. Amacım inanın sex değildi.
İçeri girdi akın ben Ona bizde pantolon var Akın dene olursa al giy dedim. Neyse tamam Ayten teyze dedi, soyunmasını bekledim ama odaya gitmeye kalkınca aman hadi, ne utanıyorsun değiştir dedim. O boxser yapışmış her yerine, incecik bir vücut. O an anladım ne kadar çok özlemişim erkek vücudunu ve Akın bakışlarımdan az utansa da ben şunu da dene, şunu da dene diye daha çok çıplak görmeye çalışıyordum Akını.
En sonunda amacım seni boxserla görmek dedim, şaka yapar gibi. Akın inanılmaz kızardı, hafif gülere O’na kızdın mı dedim bana Ayten teyze dedi ama nasıl kızardı ve gülümsüyor. Elimi boxserin içine attım. Yaşına göre epey büyük bir siki vardı, ağzıma aldım, emdim. Çok özlemişim cidden…
Amıma soktuğunda mutluluktan ölecektim ama 15 sn gibi biz zamanda boşaldı. Akın o gün gitti, ben sonra gelirim diye ve 1 hafta gelmedi. Bir gün oğlumla yine geldi, benim oğlan dershaneye gidecekti, Akın da ben de oradan eve geçerim dedi, oğlanla birlikte çıktı ki 5 dk sonra kapı çaldı Akın kapıda…

internette aktif olarak chat yapan birisiyim sevgili okurlar bu hikayemde tam olarak o konuyla alakalı chat sayfalarından ayarladığım dul bir kadınla sex hikayemi sizlere yazıyorum biraz böyle sohbet ettikten sonra dul olduğunu felan anlattı bir süreden sonra artık böyle cinsel yaşamımız hakkında konuşmaya başladık, işte tüm detayları ile hikayem sizlerle.

kendisi istanbul dandı ve arada sırada tlf lasırdık ve benı cagır di bende gitmek için hazırlandım ve gittim yası 30 yaslarında güzel ve cekici bir bayandı benımde yasım 20 sonradan evıne gittik ve bana dedi sana bir kahve hazırlıyım bende olurdedim ve mutfaga gittiginde bende gittim kalcaları cok güzeldı ve sikimi sürtmeye başladım oda dur azsonra şimdi kahve var dedi bende dedim bos ver ve birden dudakladından bi yapıstım ve emmeye dilini emmeye başladım cok honuna gitti sonrada onu soydum sikim benım kalkmıstı ve ve sikimi agzına verdım cok güzel yalıyordu sonrada bende soyundum ve amının içine dilim soktugumda kafamdan tutup bastırıyordu ve birden geliyorum dedi agzıma boşaldı suyu cok güzel di sonrada bana yalvarmaya başladı lütfen sok artık die bende bi soktum amına cok bagırdı sonrada alıstı ve ben içine boşaldım sonrada göt deligine gelmıstı sira ve yalamaya başladım dilimi içine soktum götunun ve oynamaya başladım sonrada bunu tutup ustune oturtup sonuna kadar soktum ve gidip gelmeye başladım sonrada aynı anda boşaldık

Bir cevap yazın