Eve aldığım adam beni feci zıplattı

Herkese selam. Ben Ayşen, 22 yaşında sex hikayeleri okumaya da yaşamaya da bayılan bir kızım. Ben de bu sex hikayelerinden birini yaşamak istiyordum ve hatta yaşamak için can atıyordum bile diyebilirim. Son zamanlarda internetten tanıştığım Çağrı isminde bir gençle yazışıyordum. Çağrı kendilerine ait iş yerinde çalışan zengin bir gençti. Bu yüzden de onunla daha samimi konuşmaya başlamıştım. Zengin ve şımarık bir züppeydi anlayacağınız. Tabi benden de her istediğinin olmasını istiyordu. Onunla tanışmamızın birinci haftası falandı sanırım benimle buluşmak istediğini söyledi. Beni arabasıyla alacağını ve biraz gezeceğimizi söyledi. tabi beni sikmek istediğini adım gibi biliyordum ve ben de vermek için dünden razıydım.

Kabul ettim ve beni almaya geldi. Üzerine yapışan dar bir gömlek giymiş lüks arabasıyla beni almaya gelmişti. Ben de üzerimde mini bir etek ve askılı bir bluzla çıkmıştım ve hemen aracına bindim. Neyse bana nereye gitmek istediğimi sordu ben de sen bilirsin deyince içecek bir şeyler alarak beni sahilde tenha bir yere götürdü. Arabada içmeye başlamıştık. Ben alkole pek alışık değilim ama ona içmiyorum demedim. Bu yüzden de daha ilk biradan kafam güzel oldu. Zaten buraya niyetini bilerek gelmiştim o yüzden beni sikecek olmasını da hiç sorun etmiyordum. Sonra elini saçıma attı ve okşamaya başladı. Ben ise heyecanlanmıştım ve alkolün de etkisi ile akev alev yanmaya başlamıştı. Biraz sonra beni kendisine doğru çekti ve dudaklarıma yapıştı.

Ben arabada olmayacağını birinin göreceğini söyleyince bu defa en azından ağzına alabilirsin dedi. Kabul ettim ve sikini yerinden çıkartarak ağzıma almaya başladım. Ben yalarken o da kafamdan bastırıyordu. Boğazıma kadar yarağı alıyor daha sonra da ağzımdan çıkartıyor ve dondurma yalar gibi başını yalıyordum. Yaklaşık 20 dakika süren bir yalamanın ardından ağzıma boşalmaya başladı. Dölleri sıcak sıcak ağzımın içerisine akıyordu. Normalde bu şekilde midem bulanırdı ama hiç midem bulanmadan yuttum hepsini. Gerçekten de harikaydı. O gece beni eve bıraktı ama beni sikmek istediğini de açık açık söyledi.

Bir cevap yazın