Eve gelen travestiyle üçlü yaptık

Merhaba arkadaşlar. İş yerinden bir arkadaşım var ve son zamanlarda onunla aramızda aşırı derecede bir samimiyet oluştu. Hemen hemen her gece birlikte takılıyor ve aklımıza ne çılgınlık gelirse yapmaya çalışıyorduk. Onunla yine bir gece buluştuk ve dışarıda hem bir şeyler içmeye hem de gezmeye başladık. O sırada karşımıza önce kadın olduğunu sandığımız bir travesti çıktı. Hatta o kadar çok kadına benziyordu ki yanına kadar gitmesek asla onun travesti olduğunu anlamazdık. O arada arkadaşım bu travestiyi sikme teklifinde bulundu. Uzun zamandan beri sikişmiyormuş. Aslında ben ilk başta bu fikre pek sıcak bakmadım ama travestinin mini eteğinin altından görünen seksi baldırları beni de bu fikre ikna etti. Neyse hemen hikayemi anlatmaya başlayayım. Arkadaşım bana bu teklifi yapınca aklıma geldi acaba travestiler sikilmekten zevk alıyor mu diye sordum. Arkadaşım da şakayla karışık bunu denemeden bilemeyiz denemek ister misin dedi? Ben artık karar vermiştim bakalım neler olacaktı.

o sırada arkadaşımla aramızda da şakalaşma devam ediyordu. Biz de götümüzü siktirsek zevk alır mıyız deyinde arkadaşım kaşınıyorsun sen de dedi. Ben artık bu konuyu iyice ciddiye almaya başlamıştım. O zaman hadi ciddi ciddi deneyelim dedim. Neyse akşam için karar verdik ve ben kendime kadın iç çamaşırları falan aldım. Bir de makyaj yapmak için makyaj malzemelerimi falan almıştım. Önce eve gittim ve kıllarımı tamamen temizledim. O gece oje falan da sürdüm. Sabah gelecekti arkadaşım ve erkenden uyanıp tekrar duş alarak kahvaltımı yaptım. Daha sonra da arkadaşımı arayarak neden hala gelmediğini sordum. Arkadaşım hala vereceğime inanmıyordu ama ben kafama koymuştum ona kadın gibi hazırlanıp götümü siktirecektim. Neyse o gelmeden önce üzerimi giyinip makyajımı yaptım onu kapıda kadın gibi karşılamak istiyordum. Tam ben hazırlıklarımı tamamlamıştım ki kapı çaldı.

Arkadaşım beni karşısında öyle görünce birden şok oldu. Ama hiç bozuntuya vermedi ne olmuşsun böyle süper deyip yanağıma öpücük kondurdu. Ben bir an önce başlamak istediğim için onu hemen elinden tuttum ve yatak odasına götürdüm. Daha sonra da yatağa oturarak onun pantolonunu indirdim. Yarrağı zaten kalkmaya başlamıştı. Hemen ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Bir yandan yarağını yalıyordum bir yandan da taşaklarına masaj yapıyordum. Daha sonra kalktım ve hadi artık diyerek önünde domaldım. Yanında krem de getirmişti. Biraz göt deliğimi kremledi ve gevşetti. Daha sonra da göt deliğimi yalamaya başladı. Ben o an zevkten kendimden geçmiştim. Gözlerimi kapatmış sadece inliyordum. Artık hazır mısın dediğinde ben zaten çoktan hazırdım.

Arkadaşım sikini göt deliğime dayadı ve zorlamaya başladı. Ben o dakikalarda sanki zevkten uçuyor gibiydim. Ama bir anda korku sardı ve sikini elimle tutup sabit kalmasını istedim. Bunu kendim yapacaktım. Ben de sikini elimle tuttum ve deliğime hizalayarak kendimi onun sikine doğru itmeye başladım. Kafasının girdiğini gelen yanma hissi ile hissetmiştim. O kadar canım yandı ki biraz durduk. Ama bir an önce girmesini istiyordum o yüzden bekledim ve hadi dedim. Benim hadi dememle birlikte yarağını götüme köklemesi bir oldu. O kadar sert kökledi ki yarağı resmen gözlerimden yaş aktı. Biraz bekledi ve götüm alışınca da git gel yapmaya başladı. Ben artık kendimden geçmiştim. Götümü siktirirken zevkten neredeyse ölecek gibi oldum. Uzun uzun sikti beni ama ikimiz de çok heyecanlıydık ve çok uzun sürmeden de boşalmaya başladık. O gün akşama kadar sikişmeye devam ettik.

Bir cevap yazın