Eve getirdiği kızla beni yan yana sikti azgın kuzen

Kuzenim ile ateşli dakikalar ile 2016 ensest hikayeler bölümüne girmek istiyorum. Ben Ceyla. Kuzenim Orhan ile aynı lisede okuduk. 4 yıl beraber olmamıza ramen birbirimize herhangi bir cinsel istismarda bulunmadık. Orhan ile ilk cinsel düşüncemiz onun bizim evimize kız atması ile olmuştu. Bizim eve kız atan Orhan, ne gerek vardı ki beni sikmek varken ? O süpsüp kızı ne yapıyorsun sen Orhan ? Bırak ensest olalım, ensest hikayemizi yazmış oluruz işte bol bol.

Orhan benim yanımda hem abi hem kardeş olmuştu. Fakat o gün eve kız attığında evden çıkıyormuş gibi yapıp kapıyı dinlediğimde tüm duygularım değişmişti. Orhana karşı hislerim ilerlemiş davranışlarım deyişmişti. Bazı durumlarda kafana saksı mı düştü kız diyordu. Tekrar eve kız atmak için bana söylemişti. Umutsuz bir şekilde tamam sen bilirsin dedim. Noldu müsait değil ise söyle Ceyla başka zaman yaparız dedi. Yok hayır boş biliyorsun. Bizimkiler akşama kadar çalışıyor. Senin ev müsait olamıyor o kadar ne yapmak istiyorsan yap dedim. Sanki her zamankinden farklı şekilde söylüyorsun dedi. Baktım yüzüne ve atma Orhan dedim. Niye diye üzerime geldikçe geldi. Artık yeter demenin zamanıydı. Yeter Orhan !

Neden yeter diye sordu yüzüne baktım ve geçen kız attığında ben evden çıkmadım ve kapıyı dinledim dedim. Ne yaptın sen dedi çaresiz bir sürat ifadesi ile. Nasıl yüzüne bakacağım gibisinden düşünüyordu. Elimi omuzuna attım ve aslında o gün sana karşı hislerim değişti dedim. Surat ifadesi yeterince değişmiş bana bakıyordu anlamsızca. Kuzenin var iken bir başkasını benim evime atmak ne diye dedi. İlk başta şaka yapıyorum sansa da ciddiyetin farkınva vardığında cevap veremedi ve haklısın dedi. Evime geldi Orhan. İçeri girdi film falan izledik. Elin kızını getirmek yerine bak ben hep burdayım dedim. Kalktı yanıma oturdu ve saçlarımla hafif oynadı. Dudaklarına yapıştım.

Elleri bacaklarımda geziyordu. Amım sulanmıştı. Ensest oluyorduk ikimizde.Sevişe sevişe soyunduk. İki bacağımı oturduğum koltukta açıp yere oturup yalamaa başladı. Zevk çığlıklara ata durur iken yukarı doğru tırmandı ve sikini amıma dayadı. Eli ile penisini kavrayıp aşağı yukarı yaparken iyice yağlanmıştı penisi. İçime bastırması ile bir anda içime girdi ve çığlık attım. Ağzımı kapayıp sen istedin diyip zorladı ve sikmeye başladı. Şimdi anladım kapıyı dinlediğimde eve attığı kızın niçin bu kadar bağırdığını. Acı çektirmekten zevk alıyordu Orhan. Ben de acı çekmekten zevk alacaktım ve çok uyumlu birer ensest kuzenler olacaktık. Çok fazla sürmeden göğüslerimi yalayarak am deliğime boşaldı. Ordaki peçete ile temizlendikten sonra bir posta daha attık. Daha sonra ise doğum kontrol hapı peşine düşüp aldık. Kuzenim ile yaşadığım ensest sex hikayeleri bir bir yazmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın