İstek dolu erkek kardeşime her gece götten verdim

Selam arkadaşlar, Hemen kendimden bahsedeyim sonra da sırrımı anlatmaya başlayacağım . ismim Leyla 20 yaşındayım 176 boyunda sarışın mavi gözlü kendime göre güzel birisiyim. Sırrımı anlatmaya başlayayım. Okulu bitirdikten sonra okumadım okumak istemiyordum. Ben sadece hayatta anı yaşamayı istiyordum. Aklımda olan tek şey ise zengin birini bulup evlenmekti. Ama bu aralarda da iyice azmaya başlamıştım. Benim liseye giden bir erkek kardeşim var. O ile aramızda fazla yaş olmadığı için biraz yakınlaştık. Birgün ailem evde yokken onun odasına girdim ve eşyalarını karıştırırken porno, cinsel içerikli dvd’ler buldum. O günden sonra kardeşime bir farklı bakmaya başladım. Artık onu bir kardeş olarak istemiyordum sikişecek bir erkek olarak görmeye başlamıştım. Daha sonra annem ve babam evlilik yıl dönümleri için şehir dışına çıktı, bizide eve erkek kardeşimle bıraktı. Onların tatilinindeyken biz evde yalnız kalmıştık. saat 12:00 gibi yatmak için odasına erkek kardeşim gitti. Ben daha geç saate kadar durdum saat 2 gibi kardeşimin odasına gittim.

O an gözlerimin gördükleri beni çok azdırdı çünkü kardeşimin bilgisayarında bir film açıktı kardeşim onu izleyip yarağı ile oynarken uyumuştu. Ben odaya girdiğimde ise eli hala yarağının üzerinde duruyordu. tabi kardeşim ergenlik dönemindeydi ve bunu yapmasıda gayet normaldi zaten. Ertesi gün ona yiyecek birşey hazırladım ve dün gece gördüklerimden bahsetmemeye çalıştım. Kardeşimin az canı sıkkın gibiydi neyin var dediğimde anında bana cevap vermeye başladı gördüklerimden hiç bahsetmemiştim ama erkek kardeşim bana dökülmeye başladı ve abla her erkeğin isteyeceği kadar çekici ve güzelsin dedi, o an şaşırdım gerçekten şok olmuştum ve bu tür isteklerini bu kadar net olarak söyleyeceğini hiç beklemiyordum. sonrada o açık içerikli cd’ler seni mutlu etmiyormu artık dedim oda hayır etmiyor gerçeğini istiyorum dedi bana.. O an çok şaşırmıştım birden bire böyle söyleyince.. neyise..

Ben sana her zaman yardımcı olurum ben senin ablanım sonuçta dedim. oda bunu nasıl yapacağımızı sordu doğal olarak.. ben dün kardeşimin yarağını çok net görmüştüm gerçekten gayet güzel duruyordu ve o gördüğümde onu çok istemiştim kardeşim böyle konuşunca içimde fahişe resmen dirilmişti neyise kardeşime sen okula git akşam sana süprizim var dedim oda bana ne diye sordu söylemedim akşam gelince görürsün dedim ve gözleri parladı öyle çıktı gitti evden akşam geldiğinde onu bekliyordum üzerimde siyah bir tanga vardı göğüslerimde çok güzel bir iç çamaşırı vardı beni görünce resmen nefesi kesilmişti. hemen onu kapıdan içeri doğru aldım ve elimi yarağına doğru uzattım ve kavradım ben değdiğim anda hareketlenmişti yarağı hemen beni tuttu altına aldı ve yavaş yavaş soymaya başladı beni oda bende çok fena kudurmuştuk deli gibi sevişmeye başladık. sonra ben önünde çömeldim ve yarağını ağzıma almaya başladım. kardeşim artık coşmuştu nerdeyse amıma sokmak için sabırsızlanıyordu. Sonra beni yatağa doğru çekti ve orda amıma girmeye başladı daha önce bu işi yapmadığı belliydi çünkü hiç sevişmeden direk amıma girmeye çalışıyordu amım daha sulanmamıştı onu bile bilmiyodu ve ben ona onu söylediğimde amımı yalamak için bacaklarımı ayırdı ve diliyle amımı yalamaya başladı, ben inlemeye başlamıştım artık yavaş yavaş sulanıyordu ve kardeşime şu an girebilirsin dedim ve yarağını içime birden bire soktu bende inlemelerim daha fazla artmaya başladı.. kardeşim beni sikiyordu! fazla sürmedi acemeliğinden hemen boşalıverdi.. sonuçta tecrübeli değildi ilk deneyimizdi kardeşim beni hala sikiyor şu an oldukça tecrübeli..

Bir cevap yazın