Parkta kimse yokken orta yerde sikiştim

O kadar çok yalaştık veya öpüşmeye başladık ki okurları için özel anlardan bir tanesi çünkü parkta otururken kız arkadaşıma onu kimseye aldırmadan veya kimse yokken mi desem nedir öyle siktim ki bakireydi galiba sonra birşeyler aktı işte.

Derken bir gün bu kıza çıkma teklif ettim. Kabul etti ve çıkmaya başladık Bir kaç buluşmamızdan sonra artık onu iyice kafaya almıştım. Hatta öpüşüp elleşmeye başladık. Onu sikmemek için bahsine giriş sitesi kendimi tutuyordum ama onu ürkütmemeliydim. Aradan belli bir müddet zaman geçtikten sonra artık benim de dayanacak gücüm kalmamıştı onun da öyleydi.

Bir gün nazlıcılm! Seninle bir çılgınlık yapıp saat 01:00 da parkta buluşalım mı?” dedim. Bu park sevgililerin orada buluşmasıyla ünlüydü. Neyi kastettiğimi pekala anlamıştı. Bu lafın üzerine birden evet cevabı vererek beni şaşırttı. Demek sikişmeyi benim kadar o da çok istiyordu. Derken parkta buluştuk. Bir bankın bahsine tv giriş üzerine oturup havadan sudan konuşuyorduk. Derken öpüşmeye başladık. Ben onun göğüslerini ve kalçasını deli gibi mıncıklıyor bir yandan

Onun üstündeki bluzunu çıkarttım ve göğüsleri karşımdaydı. Onları yalamaya başladım. O da benim sikimi çıkarmış oral yapıyordu. Bir süre ben böyle devam ettikten sonra bankın üstüne domaltıp götünün kenarlarını okşamaya başladım. Sonra nazlının eteğini çıkarttım ve sikimi onun harika kalçalarında gezdiriyordum.

Parmaklarımı götüne birkaç kez sokup çıkardıktan sonra sikimi götüne lightning rulet siteleri soktum. Behiyeye deli gibi pompalıyordum. Bir yandan da göğüslerini okşuyordum. 5 dakka sonra götüne sarsıla sarsıla boşaldım.Ama azgınlığım daha dinmemişti bu defa istediğim nazlının amıydı.

Behiyenin bacaklarını havaya kaldırdım ve kafamı amına gömdüm. nazlı daha bakireydi ve heyecandan ölüyordu. nazlının amını iyice yaladıktan sonra sikimi amının dudakları etrafında gezdirdim ve soktum. Köküne kadar içeri girdim. nazlıbir çığlık attı. Amının kenarından kan akıyordu. Kızlığını ben bozmuştum. Bir süre böyle devam ettik. nazlı sarsılarak orgazm oldu. Benimki de yaklaşıyordu.

nazlı “içime boşalma lütfen, hamile kalabilirim dedi. Tam boşalacağım sırada yarağımı nazlının içinden aniden çıkardım. nazlı de hiç vakit kaybetmeyerek içinden spermler fışkıran yarağımı ağzına aldı ve hepsini yaladı. İkimizde rahatlamıştık.

Bir cevap yazın