Profesyonel bir sikiş sunan evli hatunu untamadım

Merhaba ben Çağdaş, 23 yaşındayım ve 4 yıllık evliyim. Geçenlerde karımla yatarken ilk defa ve son olarak bir şey yaptı. Duştan çıkmıştık, sakso çekerken eğildi ve göt deliğimi yaladı ben neye uğradığımı şaşırdım. Çünkü çok ama çok keyifliydi ve bir daha yala diyemedim ama canım da hep istedi.
İş yerinde cinsel şakalar yapan birçok vardı, O’na bir gün şakalarına tepki verdim sen beni ne sikersin bilmem ne diye. Cidden göt deliğimin yalanması hoşuma gitmişti, neyse işe yaradı çocuk iş çıkışı evine gittiğimizde deliğimi yaladı ama o kadarla da kalmadı. Benim sadece deliğimin yalanması hoşuma gidiyormuş. Sikinin başının götüme girmesi ile birden derin bir acı oturdu götüme, yapamam desem de bırakmadı zorla sikti beni ve inanır mısınız halen acıyor. İşin kötü yanı o çocuk bugün müdür oldu, ben artık sürekli vermek zorundayım yoksa işimden olurum.

Köyde iş güç uğraşan birazcık aksi bir adamım. Sivri dilli biriyim o yüzden çoğu ortam beni sevmez.. Mutlu mesut bir hayatım var ki halende öyle devam ediyor. Köyde sürekli bize uğrayan bir komşumuz var benim hanımla iyi arkadaşlar ismi Semra . Semra 25 yaşlarında evli ve 2 çocuk annesi olmasına ve köy yerinde bakımsız bir kadın olmasına rağmen çok ilgi çeken bir kadın veya bana öyle geliyor:)) Bir gün hanım evde yokken geldi kapıyı ben açtım hanım evde yok dedim o da biliyorum dedi..

Şaşırdım ve cevap veremedim başka düşünmeyeyim diye.. Senin için geldim dedi şaşkınlığım dahada arttı ben hayırdır diyebildim ancak.. Sana aşık oldum ben Murat dedi .. Nasıl olur evlisin sen bende evliyim ve karımla arkadaşsınız hem dedim.. Karınla sana yakın olmak için arkadaş olmaya devam ediyorum dedi.. Bende bu ilişkinin sonu olmaz sen evlisin bende öyle ve ben halimden memnunum dedim.. Bende memnunum ama başka heyecanlarda katmak gerek.. Evliliğimize devam ederiz ama arada bizde takılırız olmazmı ? Bende nasıl olur dedim .. Sen bana bırak bunları yeterki istediğini dile getir.. Bende tamam dedim o da gitti..

Giderken şalvarını düzeltti baya bi çekti yukarıya kalçalarının arasına girdi şalvar delirdim o görüntüyle.. Hatun işi biliyor:) Neyse akşama yine geldi bu ben çıkacaktım evden ama durdurdu beni Murat abi sende gel oturalım bir iki lafın belini kıralım dedi..

Bende tamam dedim oturdum karşısına baktım kalktı geldi yanıma oturdu bana kolunu gösterdi bugun yaktım Murat abi izi kalırmı falan diye sordu ve oturdu yanıma.. Harbi işin ehli hatun Neyse muhabbet koyulaşıyordu benim hatun mutfağa gitti benle Semra başbaşa elini attı yarağıma bende korka korka elimi göğüslerine attım.. Kulağıma eğildi dedi senin için sütyen giymedim dudağımdan öptü karım gelecekti hemen toparlandık muhabbete devam ettik:) Biz muhabbet edyorduk karım dahil olamıyordu garip garip bize bakıyordu..

En son dedi siz muhabbet edin ben yan komşuya gidip gelecem ne için gidecen diye sormadık tamam dedik:) o gitti kapının kapanış sesini duyar duymaz fermuarımı açıp ağzına aldı kalkık sikimi biraz ağzına aldıktan sonra hemen domaldı ve eteğini kaldırdı geçtim arkasına dayadım ammına hızlıca soktum hafiften acıtmıştım ama pek ses çıkarmadı

Karımın gelme korkusundan dolayı hızlıca gitgel yapıyordum içinde boşalacağım zaman ağzıma boşal dedi hemen çıkardım ağına verdim biraz yaladıktan sonra ağzına patladım hepsini yuttu dudaklarını ısırıyordum hafiften kapı sesini duyduk muhabbete devam ettik karım geldi ben artık gideyim dedim .. böyle epey maceralarımız oldu:) şimdilik bununla idare edin en kısa zamanda yeni sex hikayelerimi sizinle paylaşacam.

Bir cevap yazın