Şantaj sonrası yarrağıma binen komşu karısı inmek bilmedi

Merhaba arkadaşlar ben sertaç. Bu siteyi talkip ediyorum ama seks konusunda hiç şanslı biri değilim. Çok yakışıklı olmadığım için genelde kızlar yüz vermiyor. Ben de seks ihtiyacımı karşılamak için orospulara gidip para verip sikiyoum. Neyse bir gün kaderim değişti. Annem ve babam ikisi de öğretmen. Muğlada görev için yaşıyoruz. Hemen hemen buraya geleli 5 yıl oldu ve Muğla küçük bir yer olduğu için kendime de arkadaş çevresi edindim. Mahalledeki komşuları da sayarsak baya bi arkadaşım var. Neyse bi kış ayında arkadaşlar ormana gideceklerini söyledi. Bir çoğu hala soba kullanıyordu ve ben de onlarla birlikte gitmek için babamdan izin aldım. Neyse ormana gittik ve odun toplamak için dağıldık. Ama ben ormanı pek bilmediğim için bir arkadaşım benimle birlikte geldi.

1 saat sonra baya yol almışken bir ses duydum. Sanki inlemeler gibi gelmişti ve bakmaya gittim. Bir de ne göreyim bizim komşu Tülay abla biriyle ormanda resmen sikişiyordu. Adam sikini tülay ablanın ağzına vemiş emdiriyordu. Sonra da domaltıp amına sokmaya başladı o soktukça Tülaty abla sokkk daha sert sokkk diye bağırıyordu. Ben de hemen telefona sarılıp fotoğraflarını çekmeye başladım. Ama ben çekerken Tülay abla birden beni fark etti. Ben hemen kaçmaya başladım. Arkadaşlarımın yanına vardığımda onlar da bu durumdan şüphelendi. Eve vardığımızda annem akşama misafirimiz olduğu için eve erken geleyim diye beni uyardı akşam 6 gibi eve geldiğimde Tülay abla ve kocası bize gelmişlerdi. Bir de bunların tam lolita bir kızları vardıç. Kız gerçekten uzun boylu ve mankenler kadar güzeldi yani su gibi bir kızdı. Onu görğünce sabah gördüğüm olayı bile unutmuştum.. neyse o gece sohbet muhabbet öyle geçti ama ertesi gün Tülay ablam beni arayarak eve çağırdı. Ben gittiğimde hemen eve aldı ve ne içersin diye sordu. Ben de bi çay istedim ve oturduk.

Kadının yüzü çok güzel değildi ama vücudu aynı kızı gibi çok düzgümndü. Biraz oturduktan sonra kocasına söylemem karşılığında ne istersem yapacağını söyledi. Ben de onu sikmek istediğimi söyledim. Tabi kabul etmedi ben de hemen evden çıktım. Gece tülay ablayı aradım ve kendisine resim göndereceğimi bi daha düşünmesini söyledim. Hemen telefonu kapattım ve yattım sabah baktığımda defalarca beni aramış ve mesaj atmıştı. Beni buluşmak için çağırıyordu ben de hemen kabul ettim tabi. Hemen kalkıp evlerine gittim. Gider gitmez de elinden tutuğum gibi yatak odasını sokdum, konuşmuyordu başıyla gösterdi girdik içeri oturdu yatağa. Ağlamaya başlamıştı yapma diye yalvarıyordu ama benim gözüm bir şey görecek gibi değildi. Bu iş ya gönlüyle olacaktı yada tecavüz edecektim zaten kokudan polise falan da gidemezdi. Anlamadığım bir şey de başka adama veren kadının neden bana vermekten korktuğuydu. Baktım hala ağlıyor hemen eteğini indirdim ve o misgibi kılsız amına yumuldum. Biraz emdikten sonra kalkıp dudaklarına yapıştım. Atık ses çıkarmıyor ne dersem yapıyordu sıra ona gelmişti. Hemen pantolonumu indirdim ve ona sikimi yalamasını söyledim. komşu seks hikayesi

Önce olmaz dedi ama ben ormandaki adamın sikini yalıyordun ama dyince hemen ağzına alıp yalamaya başladım. Tam ağzına sokunca birden boşalmaya başladım. Midesi bulanarak da olsa bütün döllerimi yuttu. Sikim daha ağzından çıkmadan tekrar sertleşti. hemen domaltım ve sikimi tükürükledim ama çok dardı krem istedim getirdi sürdükten sonra kafasını sokmaya çalıştım fakat zorlaya zorlaya kafasını anca soktum ama altımda yırtınıyor çıkar diye avazı çıktığı kadar bağırıyordu. Ama benim durmaya hiç niyetim yoktu bir hamlede amına kökledim. Öyle bir çığlık attı ki, kesin apartman inledi. İçinde git gel yapmaya başladığımda artık zevke gelmiş bir halde derinden derinden inlemeye başladı. Daha sonra da ceylan gibi titreyerek boşalmaya başladı. Ben de onu o halde görünce daha fazla dayanamadım ve sikimi çıkararak tekrar ağzına boşaldım. Daha sonra da giyinip çıktım. Tabi bu iş bitmemişti. Artık para verip orospu sikmek yerine Tülay ablayı sikiyorum. Böylece para vermeden keyfime bakıyorum.

Bir cevap yazın