Söyledikleri sonrası azınca dur durak bilmeden siktim

Merhaba arkadaşlar. Ben üniveritede okuyan bir gencim ismim Cenk. okuduğum bölümden dolayı bizim sınıfta erkekten çok kız var. Durum böyle olunca da benim arkadaşlarım da hep kız olutyor tabii ki. Zaten kızlarla aram da çok iyidir o yüzden onlara uyum sağlamakta hiç zorlanmıyorum. Ben de onlarla birlikte takılıyor ve bir çok yere onlarla birlikte gidiyorum. Neyse bir gün yine kızlarla birlikte dışarıya çıkmıştık. AVM’de dolaşırken tuvalet ihtiyaçları olduğunu söylediler. Ben de onlarla birlikte gittim. Kızlar ve erkekler tuvaleti yan yana olduğu için diğer tarafta konuşulanları net olarak duyabiliyordum. Zaten sakin bir yerdi ve tuvaletlerde de kimse yoktu. Bizim kızlar tuvalette kendi aralarında konuşuyorlar ben de onları dinliyordum. Bir ara orospu lafını duyunca daha da konuşulanlara kulak kabartmaya başladım. Arkadaşlarımdan biri diğerine kızım senin kanında orospuluk var diyordu. Diğeri de ona bunun neresi orospuluk ben gönlümü eğlendiriyorum diyordu. Neyse konu giderek ilginç bir hal almaya başlamıştı ama çıktılar tuvaletten. Ben de çıktım ve karşılarında beni tuvaletten çıkarken görünce konuştuklarını duyduğumu fark ettiler.

O an artık bizim kızlara arkadaş gözüyle değil de orospu gözüyle bakmaya başlamıştım bile. neyse kızlarla birlikte AVM de dolaşmaya devam ettik ve en sonunda da bir şeyler içmek için bir yere oturduk. Bir yandan sohbet ediyorduk ama bir yandan da benim aklım kızların içeride konuştuklarındaydı. Acaba neden öyle bir şey dediler diye kafamda düşünüp duruyordum. Sonra birden o konu açıldı ve benim de fikrimi almaya başladılar. Kız birden ağlamaya başladı. Yaptığım her şeye orospuluk diyorlar gönlünü eğlendirmenin neresi orospuluk falan diyordu. Ben de daha fazla dayanamadım ve kalkıp teselli amaçlı ona sarıldım. Ama ne sarılmak kızı kollarımla yengeç gibi yakalamıştım. Neyse o gün öyle geçti ve ben ertesi akşam bu kızı kendi evime film izlemeye davet ettim. Kız da beni yakın arkadaşı olarak gördüğü için kırmadı ve teklifimi kabul etti.

Neyse film izleme zamanına geçmek istiyorum. Koltukta film izlerken yan yana oturuyor ve git gide de birbirimize yaklaşıyorduk. Zaten bir süre sonra ben kendimi tutamayacak hale geldim ve kızın yanağına bir öpücük kondurdum. Ben aslında bu kadar ileriye gideceğini düşünmemiştim ama kız benden hızlı çıktı. Ben yanağından öperken birden dudaklarıma yapışıverdi. Öyle bir sevişmeye başladık ki resmen nefes nefese kalmıştık. İkimiz de soyunmaya başladık ama kız gerçekten ruhunda orospuluk olduğunu o anda bana kanıtladı. Çünkü kıyafetlerini tam bir orospu edası ile çıkartıp sağa sola fırlatıyordu. Ben de hemen soyunarak yarağımı dışarıya çıkardım ve kızın ağzına vererek yalatmaya başladım. Bir süre yarağımı yaladı ama artık içine girmem lazımdı yoksa ağzına patlayacaktım.

Ben amına girmeye başladığımda ikimiz de çok fazla zevk alıyorduk. O koltukta uzanıyor ben de onun üzerine çıkmış bacaklarının arasında hızlı bir şekilde onu sikiyordum. Benim inlemelerimle onun inlemeleri artık birbirine karışmıştı. Ben sikerken iyice ağzım bozulmuş, ahhh ohhhh çok güzel benim orta düzey orospum diye inleyerek sikiyordum. Artık boşalmaya yaklaştığımı anlayınca yarağımı yeniden çıkartıp ağzına verdim ve birkaç dil darbesinin ardından hemen boşalmaya başladım. Ağzının içerisi benim döllerimle dolmuştu ama bana mısın demedi hepsini yalayıp yuttu. Onun o hali benim de aklımı başımdan almıştı ve onu bir posta da götünden sikmek istedim. O da bana izin verdi ve harika bir deneyim yaşadık.

Bir cevap yazın