Eski sevgiliye yıllar sonra görüşünce güzel bir kıyakla verdim

Yeni işe başlayan kız dikkatimi çekiyordu kız çok tatlı kalçaları taş gibiydi kıza teklif etmeyi düşünürken kız bana demezmi senden hoşlanıyorum teklif etti şaşırdım sevgili olduk iş yerinde bakışmalar yetmiyor zamanla pazartesi günleri benim evde buluşup sevişiyorduk bizim sevgili benden azgın çıktı altımda inliyor sok diye yalvarıyordu iliklerime kadar da boşaltıyordu sonra tabi bu evlendi gitti yıllar sonra hastanede denk gelmezmiyiz omu diye emin olduktan sonra laf attım

şimdi ben kızı çönce masum bir ev kızı sandım meger kaşarın tekiymiş. kız benim alti eme eme turp gibi kızartıyor sonra ben onu bir güzel yalıyordumm.sonra göğüslerini emiyorum elma gibi şimdi bile içim titriyor aklıma geldikçe. kız azıyor içine girmem için yalvarıyor .sonra içine girince ohhhhh. gidip geldikçe kız boğuluyor gibi bagırıyordu kaç defa ev sahibi gelecek die korka korka işi becerdim.

tam bosalma anında aldıgım zevki size anlatamambütün iliklerim bosalıyordu sanki hele o kalçalrı beni azdırıyordu kız kapıdan girer girmez kalçalrına sarılıp okşuyordum azgın seni diye beni keyifle itiyordu.böyle 3 ay devam ettikten sonra aniden kızın nişanlandıgını duydum şok olmuştum.neyse sonra evlendi. 7 yıl bopyunca kızı bir daha göremedim. bir gun hastaneye gitmiştim. bir baktım yanında oturuyor önce emin olamadım o olduguna sonra bir baktım sibel hemen benim malzeme ayaklandı tabii.ama lafa nasıl baslayacaktım .o yine benden ataktı .gecmiştek konuştuk şöyle böyle derken vedalaştıkayrıldık ertesi gün işyerini aradı .ve tlf nomu istedi tam aradıgım firsat elime gelmişti .hemen tlf no verdimhemen aradı konuştuk tabii eve cagırdım.evde heyecandan ne yapacağımı şaşırdım elim ayagım birbirine dolaştı.

duş aldım bişiler yedimm pekmezimi içtim. hersey hazırdı.derken ben candan bakarken yoldan göründü.heyecan zirve yapmıştı 7 yıl sonra onu tekrar becerecektim. hemen karsıladım içeri davet ettim çay vardı bir bardak ikram ettim ama çay içerken gözlerimle zaten kızı becermiştim o da farkına vardı zaten atesinden bişi eksilmemiş dedi. neyse ben yavas yavas yanına yaklaştım dudakları boynu kolları har tarafı adeta sex için yaratılmıştı.

beni deli eymeye yetiyodu kalçalrı hala taş gibiydi öpüşmeye başladıkoynuna indimm tişörtünü yırtarcasına cıkardım sütyenle müthiş görünüyordu .kulagına onu cok istediğini söylememi istedi o kadar sexi söylemiştim ki gülümsedi.artık o tas gibi vucut karsımda duruyordu okşamak kelimesinin hakkını sonuna kadar verdim okşayarak ve vucdunun her tarafını yalayrak kadını erittim erittim.artık gözlerinin kaymaya basladıgını fart eetim ve o daracık ve ates gbi yanan kutuya girdim aman böyle bir tat böyle bir zevk yok.müthiş bagırta bagırta ilişkiye girdik zevkten hem ben hem o bittik .tam anlamıyla biittik inlemeleri ahlamaları aradaki çıglıkları göğsümü emmesi beni ve onu tamamen bosaltmıştı. tam 3 defa ben boşaldım onunkileri hatırlamıyorum bile .işimiz bittiginde ikimizde terlemiştik.

Bir cevap yazın